Aktuality

Grafika vytlačená na skle

Grafika vytlačená na skle

Sklenená kuchynská zástena je v poslednom čase veľmi žiadaným a obľúbeným produktom, ktorý môže nahradiť klasický obklad. Pomocou modernej tlačiarne premeníme každú sklenenú tabuľu na umelecké dielo. Stačí si len vybrať grafiku, ktorú tam zákazník chce mať. Na potlač sklenených platní využívame digitálnu UV tlačiareň, do ktorej používame špičkové tonery, aby sme zaručili vysokú kvalitu, trvanlivosť a stálosť farieb. Osobitný dôraz kladieme na detaily a spracovanie grafického návrhu.

Svetelný panel pre TOPINTERIER

Svetelný panel pre TOPINTERIER

Spoločnosť TOPINTERIER má na informačnom toteme v Topoľčanoch nový svetelný panel, ktorý vyrobili šikovné ruky našich zamestnancov. Panel je vyrobený z opalizovaného akrylátu,  na ktorý je aplikovaná translucentná fólia červenej farby, do ktorej je vyrezaný text VSTAVANÉ SKRINE. Obvodová časť panelu je vytvorená z alumíniového plechu  s povrchovou úpravou v červenej farbe. Panel je jednostranne uchytený k nosnej nohe, a zvnútra je presvetlený bielymi neónovými trubicami.

Svetelný nápis e-Škola

Svetelný nápis e-Škola

„Zakladáme si na radosti z hry a z vlastného pokroku. Nedávame preto taký dôraz na dril a stresovanie s teóriou ...“ nachádzame na stránke e-Školy pôsobiacej v Prievidzi, pre ktorú sme pripravili svetelný nápis na označenie ich novej budovy. Samotný nápis má šírku 3 metre a je 1,1 metra vysoký. Predná časť je vyrobená z opálového akrylátu, na ktorom sa nachádza grafická úprava, realizovaná technológiou digitálnej UV tlače. Korpusy písmen sú vyrobené z hliníkového plechu s následnou matnou povrchovou úpravou. Presvetlenie nápisu zabezpečujú LED moduly bielej svietivosti.

Reklamný polep ISOTRA

Reklamný polep ISOTRA

ISOTRA je  spoločnosť, ktorá sa zaoberá problematikou technológií clôn slnečného žiarenia, žalúzií a roliet, vrátane ich vplyvu na energetickú úspornosť. V rámci označenia svojich predajní potrebovala pripraviť reklamnú fóliu potlačenú vizuálom ich výrobku. Našou úlohou bolo vytvoriť reklamnú perforovanú fóliu s potlačou a aplikovať ju na okná a dvere určených prevádzok. Dnes sa s daným reklamným polepom môžete stretnúť v predajniach v Dunajskej Strede a Piešťanoch.

Svetelný nápis a logo Martinus

Svetelný nápis a logo Martinus

Spoločnosť MARTINUS otvorila v modernom nákupnom centre OC Terminál v Banskej Bystrici neďaleko železničnej a autobusovej stanice nové kníhkupectvo, v ktorom je možné stráviť naozaj krásne chvíle po príchode do mesta alebo pred cestou domov z práce. Nakoľko nás táto spoločnosť oslovila s požiadavkou na výrobu a montáž označenia novej prevádzky, realizácie tohto projektu sa chytili naši odborníci a pripravili svetelný nápis s logom MARTINUS.

Svetelný nápis SLOVAK LINES

Svetelný nápis SLOVAK LINES

Pred niekoľkými dňami pribudol na náhradnej autobusovej stanici Nivy v Bratislave, k nápisu AUTOBUSOVÁ STANICA, ďalší nápis z našej dielne. Svetelný nápis SLOVAK LINES je 1, 35 metra vysoký a jeho dĺžka je bezmála 11 metrov. Predná a bočná časť písmen je vyrobená z hliníkového plechu s povrchovou úpravou čiernej farby. Zadná časť je z  opalizovaného akrylátu. Zvnútra, smerom dozadu, je podsvietený LED diódami bielej farby. Celý nápis SLOVAK LINES je prichytený na nesvetelnom podklade.

Výroba reklamných tašiek

Výroba reklamných tašiek

"Odfúkni snehovú vločku z dlane a praj si niečo nevídané". Snehové vločky síce ešte veľmi našu oblasť nenavštevujú, ale tá naša snehová vločka dopadla priamo na reklamnú tašku, ktorá je s drobnou nádielkou pripravená aj pre našich obchodných partnerov. Vyrábame ju vo veľkosti nákupnej tašky, aby bola univerzálne využiteľné a sme ju schopní upraviť podľa potrieb zákazníka (logo, potlač, ozdoba).

Potlač reprezentačných predmetov

Potlač reprezentačných predmetov

V rámci našich tlačových služieb sa venujeme aj potlači a príprave reprezentačných predmetov, ktoré slúžia na ďalšie zviditeľnenie firmy. V našom prípade je príprava na ďalší pracovný rok v plnom prúde. Okrem kvalitne a odborne zvládnutých projektov sa chceme prezentovať aj takýmto spôsobom.

Mol Aréna

Mol Aréna

Fanúšikom futbalu v Dunajskej Strede sme pripravili malú chuťovku. MOL Arénu zdobí nové svetelné logo, ktoré je realizované s možnosťou viacerých farebných prevedení. Jeho dĺžka je bezmála 10 metrov a celková výška zhruba 6,5 metra.

Autobusová stanica Bratislava

Autobusová stanica Bratislava

Počas rekonštrukcie Autobusovej stanice Mlynské nivy v Bratislave vznikla na Bottovej ulici  náhradná autobusová stanica Nivy. Nakoľko ju bolo potrebné označiť, podujali sme sa splniť túto úlohu. Pripravili sme dva svetelné nápisy "AUTOBUSOVÁ STANICA", ktoré sme umiestnili na budovu.

Orange - svetelný nápis v Košiciach

Orange - svetelný nápis v Košiciach

Spoločnosť Orange Slovensko nás oslovila s požiadavkou na výrobu svetelného nápisu "ORANGE" ktorý bolo potrebné umiestniť na budovu Auparku v Košiciach. Naši odborníci sa úlohy chytili veľmi rýchlo a dnes už svetelný nápis zdobí uvedenú budovu.